Галерия

Учебна година 2023/2024г

Областна седмица на четенето 6-10.11.2023г.

Тържество по повод 15.09.2023г.

Учебна година 2022/2023г

Ние творим!

Коледно тържество

Вътрешен образователен проект на тема: "Коледно дърво на желанията".

Седмица на четенето

Учим и се забавляваме!

Тържество по повод 15-ти Септември

Учебна година 2021/2022 г

Участие в „Панорама на предучилищното образование “ 2022г., организирана от РУО – гр. Плевен

Участие в концерт по повод празника на с. Горни Дъбник

Боядисване на великденски яйца в Пенсионерския клуб съвместно с г-н Недков -Кмет на с. Горни Дъбник и ученици от ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Г. Дъбник.

Областна инициатива „Приказки без край“

8-ми Март

В памет на Апостола

Коледно тържество

Областна инициатива „Седмица на четенето“

Отбелязване на Деня на християнското семейство

Нашите детски ръчички, сръчни са всички!

15-ти Септември 2021 г.

Учебна година 2020/2021 година

Участие в „Панорама на предучилищното образование “ 2021г., организирана от РУО – гр. Плевен

Здравей, лято!

Празник по повод 1-ви Юни и изпращането на бъдещите първокласници. Гостуваха ни Кмета на с. Г. Дъбник, представители от Кметство и от Народно читалище „Просвета – 1903“ – с. Г. Дъбник.

Родителска среща с участието на г-жа Ю. Ангелова – директор на ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Г. Дъбник.

Боядисване на великденски яйца с участието на представители от Народно читалище „Просвета – 1903“ – с. Г. Дъбник.

Областна инициатива „Приказки без край“ – седмица на „Приказен карнавал“

Областна инициатива „Приказки без край“ – седмица на „Нарисувай ми приказка“

Областна инициатива „Приказки без край“ – седмица на „Детски театър“

Тра-ла-ла, тра-ла-ла на рожден ден ела!

Тържество по повод 1 Март през учебната 2020/2021 г.

Баба Марта бързала,

мартенички вързала:

морави, зелени,

бели и червени.

ЗДРАВЕЙ ЕСЕН !

Учим и се забавляваме!

ПРИ НАС Е ЗАБАВНО!

СВЕТОВНА СЕДМИЦА НА ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВОТО 2019Г.

На 19.11.2019г. чрез допълнителната форма на тема „Още нещо за цветята!“ децата приложиха своите знания за засаждане на стайни цветя на практика. Показаха, че могат да работят в екип с менторите, да са организирани и инициативни. Под ръководството на менторите малчуганите представиха отборите. Първият отбор подготви саксиите с почва, вторият отбор-засади цветята, третия отбор-опакова засадените цветя за базара. Наши гости бяха родители, кмета на с. Горни Дъбник- Васил Недков, Служител ЕСГРАОН- Лазаринка Кацарска, Люба Христова-бивш директор на детската градина.